Журналісти сповістили про дії матері Зайцевої після смертельної ДТП у Харкові

Мати головної винуватиці резонансної смертельної ДТП у Харкові Олени Зайцевої виплачує родинам потерпілих і загиблих компенсацію, загальна сума якої становить 500 тисяч гривень, щоправда робить це таємно та під чужим прізвищем.

«Паралельно слідчі зараз долучають до справи чеки від матері підозрюваної Зайцевої. Гроші жінка перераховує як Іванова, для всіх потерпілих родин. Розмір однієї компенсації – 50 тисяч гривень, а загальна сума становить півмільйона гривень», – підкреслюється у матеріалі.

За словами адвокатки Зайцевої Юлії Козир, рахунки для переказу компенсацій мати підозрюваної шукає в інтернеті.

«Вона скаржиться, що першій перевели гроші для травмованої вагітної Жанни Власенко, але ніхто не оцінив. Власенко говорить, що їй ніхто копійки не пропонував. Але на рахунки лікарні ми їй першій перерахували. Напевно, лікарня не повідомила», – наголосила вона.

Водночас правозахисниця переконує, що усі чеки додано до матеріалів справи, щоб люди могли скористатися грошима.

Також журналісти зауважили, що батьки одного із загиблих дізналися про переказ 50 тисяч гривень від слідчого, щоправда, як кажуть, навіть і гадки не мали, хто така Іванова.

«Вони досі вірили, що їм помагають друзі сина. Гроші планували віддати на лікування травмованої невістки, провідати яку їм дозволили вперше за місяць», – резюмується у матеріалі.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові сталась смертельна ДТП. Внаслідок зіткнення автомобіля Lexus з Volkswagen Touareg позашляховик відлетів на тротуар і влетів у пішоходів: в результаті інциденту загинули 6 осіб.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, яку взято під арешт на 2 місяці. А автомобілем Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *