“Все в гематомах”: няню звинуватили в побитті дитини

В Одесі мати звинувачує у побитті свого 13-місячного сина жінку, яка доглядала за її двома дітьми.

Хлопчика знайшли вдома з гематомами, а нетвереза ​​няня в цей час спала.

Синці, закривавлений ротик, розпухле вухо – таким Марія Литовченко побачила свого молодшого сина, коли примчала з роботи. Жінка запанікувала, тому що няня телефону попередила про звільнення і перестала брати слухавку.

Коли жінка влетіла в квартиру, побачила старшого 4-річного сина, який грався сам. Няня, від якої пахло алкоголем, міцно спала, а на ній лежав однорічний малюк.

«Бачу, що у нього весь рот в крові, ліва частина опухла від синців, вухо розпухло, все в гематомах. Ліва частина особи, кофточка у нього вся в великих плямах крові. Я починаю будити її, кажу: що ви наробили? А це так і було «, – говорить Марія Литовченко.

Мати викликала «швидку» і поліцію, хлопчика госпіталізували. У лікарні засвідчили численні гематоми і травми. Поліція в цей час спілкувалася з нянею. «Було опитано няня малюка, яка заперечувала свою причетність до побиття дитини. Слідчими призначено клопотання про проведення судово-медичної експертизи для встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень «, – пояснила представник поліції Любов Гордієвська. На час слідства няню відпустили.

Марія, щоб уберегти інших мам від такої помічниці, написала пост в соцмережі. У коментарях відписалися не тільки обурені френди, але і сама няня. «Мати – аферистка, щоб не платити гроші няньці, придумує всякі жахи. Тільки що почула, що я у неї більше працювати не буду – театр зобразила «, – стверджує жінка. Марія ситуацією шокована, бо до сих пір проблем з нянями у неї не було. Цю жінку знайшла за оголошенням в інтернеті, вона показала диплом про вищу педагогічну освіту і розповіла про досвід роботи з малюками.

Односельці колишньої няні, коли прочитали пост в соцмережі, розповіли, що жінка дійсно колись працювала вчителем фізкультури, але потім у неї почалися проблеми з алкоголем і вона звільнилася зі школи. Прибираючи будинку, Марія знайшла пляшку з-під дешевого вина і зім’яту візитку лікаря-нарколога. Тепер вона хоче домогтися для жінки покарання і більше ніколи справ з нянями не мати.

Facebook Комментарии
Загрузка...