“Виxoдить у другий тур, a там…”: Притула знову жорстко потролив 3eлeнсьkoгo

Передвиборна гонка, в якій бере участь комік Володимир Зеленський, вже встигла дати привід для жартів з боку інших діячів культури: Сергій Притула відпустив саркастичну фразу, щодо митушні навколо “квартальщика”.

Український телеведучий і артист Сергій Притула вирішив пожартувати над Володимиром Зеленським, який зібрався отримати чільне місце в адміністрації України.

Притула у своєму Facebook розмістив пост, в якому пофантазував над подальшими подіями в Україні, які можуть супроводжувати президентські вибори.

Телеведучий знову пройшовся по кандидатурі знаменитого «квартальщика» Володимира Зеленського, який навіть встиг випустити «офіційне» новорічне звернення, де чітко асоціює себе з майбутнім керівником країни.

«Прикиньте, виходить Зеленський в другий тур, а там його чекає… пара #8 – Наталя Могилевська та Влад Яма!» , – пише на своїй сторінці Сергій Притула.

Власне цікава думка і таких зірок як Яма і Могилевська, в контексті: «А раптом!»

Також пригадаємо, що Володимир Зеленський викликав ажіотаж серед українців, розповівши, що балотуватиметься в президенти. У соціальних мережах активно коментують цю заяву і чекають від кандидата подальших ходів.

Facebook Комментарии
Загрузка...