Відома цілителька розповіла чим закінчиться війна в Україні.

Незадовго до своєї смерті в 2015 році Джуна передбачила, що світова криза не затягнеться – достатньо трохи потерпіти і все налагодиться.

Віщунка запевняла, що не варто так сильно переживати: «ми просто трошки зажиріли і називаємо наш час кризою».

Також вона вважала, що попереду людство чекає «світло» і незважаючи ні на що «життя триває». Ясновидиця запевняла, що треба заспокоїться і не переживати про майбутнє.

В пророцтві Джуни є також слова про війну на Донбасі. Ясновидиця вважала, що кровопролитний конфлікт не триватиме довго.

Давіашвілі передбачила, що якщо військовий конфлікт буде тривалим, це закінчитися для всього світу страшною трагедією.

«Місяць-два — і все закінчиться. Але якщо цього не станеться, то в новій війні схлестнеться весь світ», — заявляла Джуна.

Раніше повідомлялося, що в інтернеті опубліковано передбачення блаженної Матрони Московської на найближчі події. Вона нібито передрікала падіння метеорита 2002 NT7.

Про це передають російські ЗМІ.

«Віруючих буде мало, життя буде гіршим і гіршим. Народ буде, немов під гіпнозом. Прийде час, коли перед вами покладуть хрест і хліб і скажуть — вибирайте! Жертв буде багато. Без війни помрете. Все на землі лежати будете. Ввечері все буде на землі, а вранці повстанете — все піде в землю. Без війни війна йде!» — пророкувала Матрона.

Наголошується, що відома провидиця почала говорити про події майбутнього ще в дитинстві, оскільки хотіла захистити людей від горя. Приміром, вона пророкувала революційний хаос в 1917 році.

Facebook Комментарии
Загрузка...