В українському місті НП, оголошено евакуацію, лікарня не приймає пацієнтів: що відбуваєтьcя… | | SVITIV

В українському місті НП, оголошено евакуацію, лікарня не приймає пацієнтів: що відбуваєтьcя…

У містіт  Сміла Черкаської області, де з початку опалювального сезону так і не дали тепло, оголосили евакуацію

Перевезти у найближчі лікувальні заклади мають пацієнтів Смілянської міської лікарні. Відповідне розпорядження у Facebook опублікувало Міністерство охорони здоров’я.

Так, станом на 13 листопада у Смілі так і не розпочали опалювальний сезон. Температура у приміщеннях міської лікарні знизилася до +3+7 градусів. Це нижче визначеного санітарно-гігієнічними нормами мінімально допустимого рівня.

 

«Управління охорони здоров`я Черкаської області вирішило тимчасово призупинити госпіталізацію пацієнтів до Смілянської міської лікарні та розгорнути додаткові 100 ліжок терапевтичного та неврологічного профілю на базі КЗ «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» Смілянської міської ради. Про що був виданий відповідний наказ», – сповістили в МОЗ.

Важких хворих поки розмістили у найбільш захищених приміщеннях відділень лікарні, пацієнтів забезпечили ковдрами. Підтримувати необхідну температуру у приміщенні намагаються з допомогою електрообігрівачів.

Водночас, у лікарні почали відбуватися знеструмлення, спрацьовувала захисна автоматика через перевантаження електромережі.

Зазначимо, що через відсутність опалення у Смілі оголосили надзвичайний стан. Там майже не працюють школи та дитячі садки. А у домівках місцевих жителів температура не піднімається вище 14 градусів.

До того ж, «опалювальний колапс» охопив не тільки Черкащину. Так, без тепла залишаються частина Кривого Рогу, Кам’янське, Сєвєродонецьк та інші.

Facebook Комментарии
Загрузка...