Укрзалізниця приголомшила відповіддю. Про інцидент у поїзді «Київ-Рахів» у компанії заявили, що винна пасажирка.

Їхала на відпочинок в Карпати, а опинилися в лікарні. У суботу 58-річна Надія Полякова разом компанією друзів сіла на потяг у Києві. Через 6 годин поїздки за 15 хвилин до станції Тернопіль жінка прокинулася від страшних болів у тазі та шуму. На її ногах лежала частина верхньої полиці, а на землі – подруга, пише МедіаТОР.

– Проснулася від різкого болю, полиця лежала на мені і жінка скочувалася вниз. Я лежала на правій стороні, обірвалася частина полиці добре, що не вся, бо впала б мені на голову. Я не могла рухатися, усе тріщало, у мене перелом паху та стегна, – розповідає потерпіла Надія Полякова.

У вагоні на боковому місці вмостилася на ніч середньої статури знайома Галина. Голова пасажирки із верхньої полиці була над ногами потерпілої. Після того, як лежак зірвався подорожні вимагали у провідниці скласти акт, та – залагодила несправність. Тож в документах Укрзалізниця певнить, усі кріплення справні, а винна пасажирки, бо звалилася згори.

– Вона спала як і я, але усе кріплення впало. Вони дали мені акт, який заповнив начальник поїзда, у ньому вказав, що ніякої несправності не було. Він поводився по-хамськи, кричав, грозився викликати поліцію. Але друзі настоювали, вони бачили половина полиці лежало на мені, продовжує потерпіла.

У Тернопільській лікарні жінку прооперували. Нині лікар, що веде справу відсутній, а черговий стану пацієнтки не коментує. Біля палати пані Надії чергує син Олександр. Чоловік відразу приїхав з Полтави пильнувати матір, а вдома сестра збирає документи для страхової виплати.

– Я сподіваюся, що Укрзалізниця та страхова компанія піде на зустріч і допоможе в реабілітації, і в лікуванні моєї матері, – каже син Олександр.

Замість передноворічного корпоративну на пані Надію чекає місяць реабілітації. Далі каже піде до суду, аби Укрзалізниця почала нарешті відповідати за послуги, які надає пасажирам.

Facebook Комментарии
Загрузка...