Уkраїнців очікують найсильніші морози: «3има набирає обертів»

Весна цього року буде пізньою

Україця порадили готуватися до справжньої зими. Скоро в Україні істотно похолодає та прогнозують нові снігопади. Також зовсім скоро вдярять сильні морози, подекуди температура опуститься до -25, а влютому взагалі — 30.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, передає «Народна правда».

За словами спеціаліста, в останніх числах січня можлива відлига, а температура повітря підніметься до позначки +2 градуси тепла. Втім таке послаблення триватиме недовго. лютий в Україні буде по-справжньому лютим.

В середині січні погода буде мінливою в усіх регіонах країни.

«А ось з 15 січня до нас прийде справжня зима: температура повітря різко знизиться до -15-25 градусів морозу. Холодна погода, яка буде час від часу супроводжуватися снігом, протримається майже до кінця січня. Невелика відлига очікується в останні дні місяця, але сніг повністю не розтане», – зауважив Горбань.

Синоптик додав, що вже у перших числах останнього місяця зими і аж до 20-х чисел слід готуватися до лютих морозів – подекуди стовпчики термометрів опустяться до -25-30 градусів. Незначне потепління і відлига прийде в Україну лише після 25 лютого.

«Але триватиме відлига всього пару днів, і на зміну їй знову повернуться морози. Такі морози збережуться навіть в перший тиждень березня, коли очікується до -7-14 градусів морозу. Загалом, зима зсувається, так як погода більше працює за старим стилем, а не по новому, як живемо ми», – підсумував він.

Нагадаємо, зима вирішила дати українцям перепочинку. До Водохреща погода буде досить комфорною.

Facebook Комментарии
Загрузка...