У передноворічний тиждень погода готує українцям «сюрпризи»

У передноворічний тиждень українцям варто очікувати різких перепадів температури, сніг буде зміняться дощем.

У передноворічний тиждень в Україні очікується мінлива погода зі снігом і дощем, різкими перепадами температури, атмосферного тиску і вологості. Про це розповів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«Перед Новим роком очікується мінливий характер погоди. Будуть часто змінюватись атмосферні фронти зі снігом на Сході і Півночі або мокрим снігом і дощем на Заході і Півдні. На всій території України температура коливатиметься від 3-8 морозу вночі до 0-5 тепла вдень «, — сказав Кульбіда.

Він зазначив, що на Півночі та Сході вдень і вночі температура буде мінусовою, вдень на півдні і заході буде плюсова температура.

Погода в цілому по країні змінна з різкими перепадами атмосферного тиску, вологості, температури. Сніг буде періодично падати і ущільнюватися з-за дощів.

Аналогічна погода буде і в Новорічну ніч — українці зустрінуть свято з мокрим і важким снігом. В Карпатах, за словами директора Гідрометцентру, погода буде чудовою, відпочиваючі зможуть покататися на лижах.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...