Терміново!!! У Києві горить НАУ зі студентами!!! (відео)

У будівлі Національного авіаційного університету (НАУ) сталася пожежа. Студенти не могли покинути приміщення університету, так як аварійні виходи були закриті. Про це в п’ятницю, 15 лютого, повідомляє Бізнес.Медіа з посиланням на управління Держслужби з надзвичайних ситуацій Києва.

Займання сталося 15 лютого на цокольному поверсі чотириповерхового корпусу. Рятувальникам вдалося встановити, що горіло підсобне приміщення з оргтехнікою.

Загасити пожежу площею 30 квадратних метрів повністю вдалося о 10:29. В результаті спалаху ушкодилася меблі і техніка, закоптилися стіни і стеля приміщення. Рятувальники евакуювали п’ять чоловік, які знаходилися на цокольному поверсі. Серед них постраждалих немає.

За словами студентів, аварійні виходи були закриті, замкнені люди близько п’яти хвилин хвилин чекали “поки принесуть ключі і випустять їх з палаючої будівлі”. Також очевидці відзначають, що “ні сирени про пожежну сигналізацію, ні пожежної тривоги не було”.

Раніше в Києві, в будівлі, яка належить до монастирського комплексу Києво-Печерської лаври, почалася пожежа. У службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що загоряння сталося по вулиці Лаврська, 23. Будівля “належить до монастирського комплексу Києво-Печерської лаври” і в даний час знаходиться на реконструкції. За даними правоохоронців, займання сталося в одній з кімнат на другому поверсі з подальшим розповсюдженням вогню на дах. В даний час площа становить орієнтовно 200 квадратних метрів.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...