Термінове звернення Вакарчука до Порошенка…

Музикант переконаний, що законопроект №3112-1 – це «міст між минулим і майбутнім»

Відомий український музикант, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук попросив парламент і президента України Петра Порошенка зробити все можливе, щоб вибори в парламент восени 2019 року пройшли по новій системі.

Про це Вакарчук розповів у середу, 6 лютого.

«Шановний пане президенте! Шановні пані та панове народні депутати! Прийміть закон №3112-1 до виборів президента! Зробіть так, щоб вибори в парламент восени 2019-го пройшли за новою системою відкритих виборчих списків. Зробіть те, що обіцяли!».Святослав Вакарчук

Крім того, музикант переконаний, що законопроект №3112-1 – це «міст між минулим і майбутнім». Він зазначив, що документ стане сильним ударом по корупції, оскільки ускладнить процедуру підкупу виборців.

За словами Вакарчука, даний законопроект передбачає зменшення «зради інтересів виборців».

«І найголовніше. Така система дає більше шансів потрапити в парламент політикам нової якості, тим самим людям майбутнього — у них немає великих ресурсів, але є чесне ім’я, професіоналізм, чітка ідеологія і залізні принципи«.Святослав Вакарчук

Музикант підкреслив, що новий виборчий закон Порошенко обіцяв ще в передвиборній програмі 2014 року, коли балотувався в президенти України. Вакарчук зазначив, що також залишилися невиконаними обіцянки про «відкриті вибори».

Нагадаємо, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що рішення суду про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків глави Моз, є боротьбою старої політичної культури проти змін.

Співак зазначив, що стара політична система найбільше боїться людей, які не звичайним словом впроваджують демократичні ініціативи, а підривають систему зсередини.

Напомним, Вакарчук несподіваним чином відреагував на усунення Супрун.

Facebook Комментарии
Загрузка...