Що не можна ставити на стіл у рік Свині

Дізнайтеся, які страви можуть розсердити «господиню» наступаючого року.

Господині щосили готуються до святкування Нового року — закуповують продукти, роблять перші заготовки, обмірковують, як накрити стіл.

Щоб наступаючий 2019 рік був вдалим і щасливим, при підготовці святкового меню варто врахувати уподобання «господині» року — Жовтої Земляної Свині. Як стверджують знавці феншуй, Свиня некапризна і любить ситно поїсти, тому обов’язково оцінить щедрий і багатий стіл.

Меню на рік Свині має бути простим, легким і домашнім — таким же, як і покровителька року. Тому не треба цілий день сидіти над делікатесами, які вимагають майстерності шеф-кухаря. А щоб не розгнівати Жовту Земляну Свиню, слід заздалегідь з’ясувати, які продукти варто виключити з меню.

Зрозуміло, не можна ставити на новорічний стіл 2019 страви зі свинини — молочних поросят, шинку, сало, холодець, сосиски, ковбаси, паштети, бекон.

Також варто уникати желейних десертів — для виробництва желатину часто використовують свинячі ляшки.

Пам’ятайте, що Жовта Земляна Свиня любить тільки натуральну і свіжу їжу, тому відмовтеся від напівфабрикатів, фастфуду та заготовок.

Багато господинь люблять дивувати гостей святковими стравами у вигляді символу наступаючого року. Але проблема в тому, що вони будуть виглядати красиво тільки до подачі на стіл, а потім стануть зруйнованими і неестетичними, що навряд чи припаде до душі Жовтої Земляної Свині.

Краще прикрасьте стіл іграшковою фігуркою свинки в знак поваги і підготуйте окрему мисочку з зерном, хлібом, горіхами або крупою.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...