Що не можна робити в новорічну ніч?

Багатьох з нас хвилює Новий рік, як найголовніше свято в році. Навіть для дорослих людей новорічні та різдвяні свята асоціюються з чарами, бажаннями, мріями. Кожна людина сподівається, що з роком, що минає покинуть всі печалі та невдачі, наступний рік принесе лише найкраще. Багато езотерики повідомляють, що існують такі речі, які вкрай небезпечно робити в новорічну ніч. Таких прийме небагато, але, тим не менше, про них треба знати і їх рекомендується дотримуватися і тоді майбутній рік не насупиться нічим.

За годину до настання нового року категорично заборонено пришивати ґудзики, зашивати дірки. Якщо це зробити, то старі проблеми ніколи не покинуть людини, а будуть тільки супроводжувати протягом року. У новорічну ніч не можна одягати погану взуття, що вимагає ремонту.

У новорічну ніч не можна займати грошей, давати речі напрокат або в борг. Навіть якщо сусід прийде і попросить трохи солі або хліба, доведеться йому відмовити до полудня наступного дня, тобто 1 січня.

Якщо одяг в новорічну ніч має кишені, то вони не повинні бути порожніми. Це не означає, що в них треба покласти велику суму, достатньо покласти кілька монет.

Під бій курантів у новорічну ніч можна загадувати такі бажання, де присутня частка «не».

Погано відзначати Новий рік у жіночій компанії. Якщо так вже вийшло, то після 12 години треба постукати у двері сусіда.

На новорічний стіл категорично не можна подавати омарів, креветок, раків, так як ці тварини за своєю природою задкують назад, а значить, і символізують вони повернення до минулих проблем.

У новорічну ніч не можна викидати сміття, підмітати і вже тим більше мити підлоги. Що б не сталося, все це можна зробити 1 січня. У новорічну ніч виключена брудна і важка робота, в іншому випадку весь майбутній рік буде важким, супроводжуватися сварками і криками.

Якщо в новорічну ніч свічки не догоріли, то їх не можна викидати, вони здатні знімати весь негатив будинку протягом року.

Якщо в новорічну ніч одяг зіпсувалася вином або їжею, то її не можна застіривать, краще переодягнутися.

У новорічну ніч не можна сваритися з гостями, дорікати когось, плакати. Це веселе свято і відзначати його треба весело. Як кажуть, як його зустрінеш, так і проведеш. Тому все негативне і погане треба прибрати в сторону.

Facebook Комментарии
Загрузка...