Розбірки школярок на Херсонщині: у поліції назвали несподівану причину бійки

У поліції Херсонської області розповіли, що причиною жорстокого побиття одною дівчиною-підлітком іншої на очах у натовпу школярів стали коментарі під фотографіями у соцмережі.

 

Про це повідомив начальник слідчого відділу Каховського відділу Головного управління Національної поліції у Херсонській області Валерій Кострецов, передає «Українська правда. Життя».

За словами правоохоронця, двоє учениць 8 та 9 класу, які навчаються у різних школах Каховки – №1 та №3, побилися ще 4 листопада у сосновому бору.

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Рішення буде прийнято за результатами судово-медичної експертизи потерпілої, якої наразі ще не було.

Причиною бійки стало те, що дівчата викладали фотографії у соцмережі й коментували їх одна одній – далі почалися сварки в переписці. На цьому підґрунті вони домовилися зустрітися і розібратися на нейтральній території. Вибрали цей сосновий бір і там з’ясовували стосунки щодо цих публікацій,
– додав Кострецов.

Він зазначив, що дівчині, яка побила іншу школярку, загрожують хіба «примусові заходи виховного характеру», тому що вона неповнолітня (14 років).

«Поки що йдеться про легкі тілесні ушкодження. Можливо, судово-медична експертиза покаже інші результати. Тоді ми даватимемо юридичну оцінку скоєному. Ми також детально проаналізуємо відео. Постраждала не є у лікарні – вона перебуває вдома», – додав поліцейський.

Зазначимо, що заяву до поліції написала мама побитої дівчинки. Вона датується 8 листопада.

Нагадаємо, у мережі опублікували відео, на якому в Каховці Херсонської області одна дівчина-підліток жорстоко побила іншу на очах у десятків школярів, які заохочували дівчат до бійки та знімали її на мобільні телефони.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *