ПриватБанк повідомив про важливі зміни для користувачів

ПриватБанк у березні цього року запускає нову версію Приват24 для Android і iOS.

За словами керівника електронного бізнесу «ПриватБанк» Сергій Харитич, відтепер сервіс буде працювати без Corezoid — цифрового ядра, розробленого в Приват24 ще до націоналізації. Представники банку повідомляють, що в оновленому Приват24 зовсім не залишилося старого коду.

ПриватБанк зупинить операції за картками: що відбувається

«У нас закінчився контракт. У старого цифрового ядра є переваги, але у нього все ж є і багато недоліків – забагато збоїв у роботі банку були викликані саме цим», – повідомив Сергій Харитич.

Депозити в ПриватБанку просто зникають, українці у паніці: рахунки спорожніли

Він відзначив, що розробка нового додатку велася з серпня 2018 року. Перехідний період заплановано до кінця 2019 року – до цього моменту буде працювати стара версія приват24. Він сказав, що це внутрішня розробка, і відзначив, що обіцяють ще новий дизайн.

Колишньому керівникові центру електронного бізнесу «ПриватБанку», Олександра Витязю, належить платформа Corezoid. Він покинув банк після націоналізації.

Нагадаємо, популярний додаток для Android дозволяє красти дані.

Один з найпопулярніших мобільних файлових менеджерів ES File Explorer приховує у своєму коді небезпечну вразливість. За словами французького дослідника в галузі безпеки Баптиста Роберта, через це додаток можна отримати доступ до даним інших користувачів, причому зробити це непомітно, а головне — віддалено пише znaj.ua.

Facebook Комментарии
Загрузка...