Принесуть проблеми та сварки: ніколи не дозволяйте гостям робити це

Простий ритуал в гостях принесе біди в сім’ю

Наші предки мали багато прикмет, традиций і забобонів. Чимало з них залишилися і досі в нашому побуті. Народні прикмети, на думку старших поколінь, діють, і їх не можна ігнорувати.

Деякі з них пов’язані з приходом гостей і миттям посуду. Все залежить від самого гостя, який вирішив зробити вам люб’язність і помити посуд. У різних ситуаціях ця дія може мати як позитивні, так і негативні наслідки для власника будинку.

У випадку, якщо гість з’являється в будинку, що часто і вирішив помити за собою посуд, то проблем можна не чекати. Людина з добрими помислами, якого знають всі члени сім’ї знають давно не принесе в сім’ю скандали і неприємності.

Хорошою прикметою також вважається мити посуд в гостях у своїх батьків. Допомога таким родичам залучає удачу всім членам сім’ї.

Якщо ж далекі родичі помили посуд, то це віщує часті зустрічі з ними. А в разі, якщо гості були довгоочікуваними, то це принесе удачу всім членам сім’ї.

Дівчина, яка в гостях миє посуд – «намиває» собі гарного нареченого. Однак якщо жінка перебуває у відносинах, то це може обіцяти швидку невірність чоловіка.

Якщо свекруха миє посуд у домі невістки, то незабаром між жінками можлива сварка.

Гість, який миє руки над посудом може принести родині проблеми з грошима.

Гість помив за собою чашку   буде швидка сварка і конфлікти з ним. Уникнути цього можна, якщо господиня візьме дрібку солі і кине її через ліве плече.

Непроханий гість прибрав за собою посуд — з дому підуть щастя і удача пише znaj.ua.

Facebook Комментарии
Загрузка...