Прикмети на Новий рік 2019 Свині: як догодити господині року

Новий рік Жовтої Свині 2019: на які важливі прикмети потрібно звернути увагу, щоб рік був успішним і щасливим

Наближається Новий рік 2019, який прийде до нас під знаком Жовтої Земляної Свині, згідно з китайським гороскопом. На які прикмети слід звернути увагу, яких ритуалів дотримуватися в період новорічних свят, організації застілля, вибору вбрання, покупки подарунків, завершення важливих справ у році, що минає?

Адже від того, наскільки правильно ви організуєте проводи старого і зустріч нового року, багато в чому уде залежатиме благополуччя, удача й успіх в наступаючому 2019 році. Отже, які прикмети на Новий рік 2019 Свині будуть працювати?

  • На завершення 2018 року, що минає, важливо роздати всі борги і по можливості виконати дані обіцянки. Хорошим тоном вважається вступ у новий етап життя без боргів, адже Новий рік 2019 — саме такий момент. Жовта Свиня, як відомо, особливо педантично ставиться до питань фінансів. Якщо цього не зробити, то ваші зобов’язання будуть важким тягарем тягнутися за вами і в новому році.
  • Вдалим подарунком під ялинку буде свинка-скарбничка, причому, не порожня. Обов’язково зробіть такий подарунок своїм друзям і знайомим, і тоді нікого з вас не обмине фінансова удача.
  • Якщо не хочете кровно образити і навіть розлютити господарку наступаючого 2019 Нового року, тоді вам доведеться викреслити зі святкового новорічного меню всі страви зі свинини, починаючи від холодцю і закінчуючи ковбасною нарізкою. Під табу також потрапляють балик, бекон, сальтисон, сало, корейка, шинка, буженина. А якщо захочете приготувати печеню, використовуйте якесь інше м’ясо.
  • В іншому ж, щоб задобрити ненажерливий символ 2019 року, святковий стіл має бути різноманітним і ситним, але без вигадливих і екзотичних заморських страв.
  • Головними кольорами, яким слід віддати перевагу під час зустрічі Нового року Земляної Свині 2019 — це жовтий і всі його відтінки, а також помаранчевий, коричневий, бежевий, рожевий, червоний. Їх всіляко можна використовувати у вбранні, прикрасах, декорі, подарунках.
  • Гарною новорічною прикметою вважається покупка нової ялинкової іграшки — це до приємного оновлення і позитивної енергетики в будинку.
  • А ось від битих ялинкових іграшок, а також тріснутого посуду краще позбутися, інакше розкол у стосунках буде неминучим. Якщо вам дорога якась поламана іграшка — просто не чіпляйте її на новорічну ялинку.
  • У перші дні новорічних свят не слід позичати навіть невеликі суми, інакше ви ризикуєте спустошити свій гаманець в новому році.
  • Загальновідома прикмета: як зустрінете рік, так його і проведете. А тому святкувати Новий рік 2019 найкраще радісно і позитивно, в хорошому настрої, в колі сім’ї, коханих та близьких вам людей.
Facebook Комментарии
Загрузка...