Під Києвом невідомі згвалтували поліцейського “в неприродній спосіб”

Подія сталася в м. Васильків Київської області. Як повідомляє журналіст Володимир Бойко, “15.11.2017 до ЧЧ Васильківського ВП ГУНП в Київській області надійшла заява від Ш-го С-а В-а, —1993 р.н. про те, що 15.11.2017 близько 02:00 год. дві невідомі особи чоловічої статі, діючи у співучасті, за адресою: Київська обл., м. Васильків, вул. І. Франка, буд. 5, з застосуванням фізичного насильства задовольнили свою статеву пристрасть неприродним способом.”

Допитаний в якості потерпілого Ш-й С.В. вказав, що 15.11.2017 в супермаркеті «АТБ-маркет», що розташований за адресою: Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, 7Д, познайомився з двома невідомими особами, які запропонували спільно вжити алкогольні напої за місцем їх проживання за адресою: Київська область, м. Васильків, вул. І. Франка, 5, на що останній погодився. В подальшому під час розпивання спиртних напоїв у них виник словесний конфлікт, в ході якого один з невідомих чоловіків почав бити Ш-о С.В., після чого до побиття приєднався інший невідомий чоловік.

В ході застосування фізичного насильства вищевказані застосовуючи фізичне насильство, зняли з Ш-го С.В. штани та труси по черзі один тримаючи за спину, здійснили з потерпілим статевий акт у вигляді анального сексу.”

Поліція Київської області поки що утримується від коментарів.

джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *