ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЖОРСТКО ПРОКОМЕНТУВАВ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗИТ-ПОЛУ

В Україні завершилися вибори президента 2019, і вже відомі перші результати голосування за 31 березня.

За даними екзит-полу, Петро Порошенко поступається перемогою у рейтингу Володимиру Зеленському.

Президент України Петро Порошенко вперше прокоментував на завершення голосування виборів 31 березня в Україні. Відповідно до результатів екзит-полів, несподівану перемогу отримує Володимир Зеленський, а чинний очільник займає другу позицію. Першими емоціями та думками глава України поділився на своїй офіційних сторінках у соцмережах, інформує WestNews з посиланням на РадіоМаксимум.

Порошенко наголосив, що такої гострої конкуренції на жодних виборах ще не було, а також вибори стали тестом українців на європейськість та відповідальність. Однак він не оминув увагою і російський аспект, з яким доведеться стикнутись президентові.

“Так, і з Росією так чи інакше за великим столом з нашими європейськими та американськими партнерами прийдеться говорити. Але представлятиме її не Максим Галкін чи Євгеній Петросян, а, так, щоб ви знали про всяк випадок, Володимир Путін, – додав він. – Чому Кремль, його агентура і олігархи-втікачі так скажено лютують на цьогорічних виборах? Доля вже так розпорядилася, що звела мене в другому турі з маріонеткою Коломойського. Але Коломойському ми не дамо жодного шансу”.

Facebook Комментарии
Загрузка...