Новорічні прикраси для будинку своїми руками

До Нового року залишилося трохи більше місяця, але цей час пройде дуже швидко. Ви навіть не помітите, що вже через кілька днів почнеться 2018-й рік. Тому, краще починати готуватися до святкування заздалегідь. Ми вирішили допомогти вам і написати, які новорічні прикраси для дому можна зробити своїми руками.

Новорічні прикраси для будинку своїми руками

Підсвічник з картону

Щоб додати вашому будинку на Новий рік казкової атмосфери, вам точно знадобляться свічки. Але просто запалити їх і залишити нецікаво. Можна надати свічкам більш цікавий вигляд завдяки звичайному картону і нитками. Ось тільки свічки потрібно вибрати ті, які не допустять контакту з вогню з картоном.

Свічка в тканинній обгортці

Свічку в склянці можна оформити не тільки папером, але і тканиною, закріпити у шийки клеєм і декорувати стик стрічкою. Для цього підійде будь-який матеріал, з якому можна легко надати форму.

Новорічний вінок

Таку прикрасу можна просто купити в магазині. Але якщо ви хочете зробити його своїми руками, то в першу чергу потрібно подбати про основу вінка. Її можна зробити навіть з газет і скотча. Вже потім обклеюйте його, чим хочете. Тут все обмежується тільки вашою фантазією.

Новорічні прикраси для будинку своїми руками: в’язані іграшки

От тільки тут вам не завадять навички в’язання. Щоб прикрасити кульки, підійде і старий светр, який не шкода порізати — місця стику трикотажу можна обмітати від руки за п’ять хвилин.

Маленька ялиночка

Для цього потрібно згорнути щільний конус паперу і нанести тонкий шар клею. А далі все досить просто – обмотуємо нашу папір ниткою. Від верхівки до нижньої частини, щільно притискаючи кожен шар нитки. Далі просто прикрашаємо міні-ялинку, чим хочемо.

Шкарпетки

В цьому випадку вам навіть не доведеться сильно постаратися, щоб зробити таку прикрасу. Просто купуємо в магазини об’ємні вовняні шкарпетки і прикрашаємо їх. Можна так само використовувати старий светр, якщо його не шкода.

Ці новорічні прикраси для будинку своїми руками точно допоможуть додати святкової атмосфери.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *