Нацкомісія ввела тимчасові тарифи на газ для погашення заборгованостей

Заборгованості за попередні періоди, які вписували населенню в платіжки, частково будуть покриті «Укртрансгазом».

Національна комісія, що здійснює держрегулювання ринку послуг ввела тимчасовий тариф на газ з метою погасити заборгованості облгазів за балансування, які почали вписувати у платіжки населенню. Тариф повинен буде погасити АТ «Укртрансгаз» і, згідно з підрахунками компанії, витрати складуть 22 млрд гривень.

Інформація про це повідомляється у фінансовому звіті «Укртрансгазу», передає прес-служба компанії.

В «Укртрансгазі» відзначають, що різке зростання витрат через необхідність виплачувати заборгованість знизить фонд оплати праці в підприємстві на 25%. Компанія має намір звернутися до суду з метою скасування тимчасових тарифів НКРЕКУ.

Раніше в «Нафтогазі» розповіли, що після підвищення тарифів на газ українцям почали надсилати платіжки з підвищеними витратами і «віртуальними боргами».

12 грудня Кабінет Міністрів України прийняв до розгляду і схвалив рішення перевірити всі облгази в країні. Причиною перевірок в уряді називають «нарахування облгазами додаткових платежів» за спожитий газ населенню.

13 грудня Верховний суд визнав незаконними норми споживання газу, затверджені в уряді в 2016 році, і таким чином легалізував донарахування заборгованості в платіжки за газ населенню.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...