На Закарпатті жінка морила голодом і по-звірячому знущалася над прийомним сином

37-річну матір шістьох дітей віддали під суд

На Закарпатті судять 37-річну жительку Ужгорода – матір шістьох дітей, яка неодноразово била і навіть катувала прийомну дитину.

«У травні 2016 підозрювана привезла прийомного сина в клінічний центр нейрохірургії та неврології м. Ужгорода у важкому стані. Медики виявили на тілі дитини сліди серйозних побоїв, опіків, і інтоксикацію організму. Прийомна мати пояснила, що дитина впала у ванній кімнаті. Лікарі забрали хлопчика до реанімації, де він розповів, що його били ременем із залізною пряжкою, пластмасовою вішалкою, не годували, прив’язували скотчем, обпалювали розпеченою ложкою і всіляко знущалися», – повідомляє поліція Закарпаття.

У хлопчика лікарі діагностували черепно-мозкову травму, йому зробили операцію з пересадки шкіри, оскільки рани не гоїлися самостійно. Загалом, маленький пацієнт знаходився на лікуванні майже три місяці. Після цього дитина перебувала, у реабілітаційному центрі і повернулася до Перечинської школи-інтернату.

У липні 2016 року, після того, як прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути з опікунки на користь держави майже 28 тис. гривень за стаціонарне лікування дитини, жінка відмовилася від нього, а через рік – і від його 5-річної сестри.

У той же час підозрювана запевняла, що діти, від яких вона відмовилася – неадекватні, і наполягала, що хлопчик сам собі завдавав тілесні ушкодження. Однак, дитина пройшла комплексну психолого-психіатричну експертизу, яка визнала його абсолютно нормальним.

Правда, після пережитого він став тривожним і замкнутим. Лікарі вказували на те, що дитина довго не могла насититися їжею і перебувала в тяжкому психічному стані – був заляканим і пригніченим.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *