Монатік закохався в дівчину, якій вдалося «зірвати джекпот» на «Голосі країни»

На сліпих прослуховуваннях популярного українського вокального шоу «Голос країни» мешканка села Новоселівка Саратського району Одеської області Катерина Бігу виконала кавер версію на хіт початку нульових «dragostea din tei» групи O-Zone.

Своїм глибоким і чуттєвим голосом підкорила всіх суддів. На перших секундах виступу Катерини Біжу до виконавиці обернулися Тіна Кароль і лідер групи O-Zone Дан Балан. Потап і MONATIK довго сумнівалися, але під кінець пісні також не втрималися і обернулися до виконавиці. Як зазначила сама Тіна Кароль, Катерині Бігу вдалося «зірвати джекпот».

Монатік зазначив, що просто закохався в її вокал і просто не зміг стриматися. При цьому він із суддів повернувся до виконавиці останнім буквально на останніх секундах пісні.

26-річна Катерина Бігу є представницею молдавської національності. Перед виступом вона сподівалася, що Дан Балан натисне кнопку і повернеться до неї. Очевидно, що вона хотіла б потрапити в команду Дана Балана.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 3 лютого, відбувся третій випуск проекту «Голос країни-9», під час якого новий трепер, музикант Дан Балан осоромився, зробивши Тіні Кароль необережне зауваження. Раптово Балан звинуватив Кароль в тому, що артистка зовсім не вміє справлятися зі своїми невдачами.

Facebook Комментарии
Загрузка...