Молитва на початок Великого посту

Молитва на початок Великого посту

Господи Боже наш, надіє всіх країв землі і тих, що в морі далеко. Ти призначив святі дні посту і в Старому Заповіті через пророків Твоїх і в Новому через апостолів і євангелистів. Сподоби ж усіх нас у чистоті час постування провести, віру тверду зберегти і заповіді Твої виконувати у всі дні життя нашого

Благаємо Тебе, Владико Милосердний: пристав до нас ангела Твого, щоб охороняв нас немічних у всіх ділах наших і допомагав нам, щоб ми були слухняні й догоджали Тобі та щоб сподобилися достойно причаститись святих Твоїх Таїн.

Прийми ж, Господи, поклоніння і постування рабів Твоїх (імена) і всім нам подай благословення ради Христа Ісуса, Господа нашого, що з Ним благословенний Ти, з пресвятим, благим і животворчим Твоїм Духом, нині й повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Преблагий Слове, що з Отцем і Духом* створив видиме разом з невидимим, невимовною мудрістю Своєю,* час світлого посту перейти нам у мирі глибокому благоволи, Милосердний,* розсіюючи оману гнітючого гріха,* подаючи сокрушення, сльози зцілення, і прогрішень прощення,* щоб з непохитною душею і завзятим духом звершуючи піст,* ми з ангелами оспівували силу Твою.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *