Листоноша обдурила пенсіонерку: підробила документи і привласнила субсидію

На Тернопільщині листоноша обдурила пенсіонерку: підробила документи і привласнила субсидію. Але на злочин, каже, зважилася, тому що має вагомі причини.

Анна Ісакова живе одна. Щоб придбати брикети для опалення будинку, на початку зими витратила всі заощадження. Каже, іноді навіть хліба нема за що купити. Сподівалася на субсидію. Але виплати кілька місяців не надходили. Пенсіонерка почала з’ясовувати, що відбувається, повідомляє Сьогодні

Районні чиновники пояснили: кошти перерахували на адресу поштового відділення, де жінка і повинна була отримати гроші. Але, як пізніше з’ясувалося, понад чотири тисячі гривень привласнила місцева листоноша.

Правоохоронці почали кримінальне провадження відразу за двома статтями підробка документів і розтрата матеріальних цінностей ввірених осіб.

Сама листоноша у всьому зізналася. Гроші, каже, взяла через фінансові труднощі. Мовляв, виховує чотирьох дітей. Зарплати не вистачає. Отримує півтори тисячі гривень на місяць.

Гроші Тетяна недавно повернула пенсіонерці, яку обікрала. Поки триває слідство, ще працює в поштовому відділенні. Але, зізнається, керівництво наказало шукати заміну.

Після того, як стало відомо про викриття листоноші, в поліцію з повинною прийшов ще один працівник поштового відділення. Зізнався, що теж привласнив виплати. У цій справі також розпочато кримінальне провадження.

Facebook Комментарии
Загрузка...