Лікарі назвали вік, коли дівчинці можна проколювати вушка

У багатьох салонах краси за бажанням мам проколюють вуха навіть немовлятам, передає svitiv.com.ua з посиланням на Ukr.Media.

Але, незважаючи на всю безпеку процедури, вона має ряд протипоказань. Пропонуємо вам дізнатися всі «за» і «проти».

Коли проколювати дитині вуха

Однозначної відповіді на це питання немає, але бажано відкласти процедуру до 6 місяців. Є ще одна рекомендація — проколоти дитині вуха, коли він сам зможе доглядати за ними. Адже головна небезпека — занесення інфекції. Дитина повинна розуміти, що їх не можна смикати і чіпати брудними руками. Також потрібно бути впевненим, що малюк не ковтне сережку, яка може відстебнутися.

Ще один мінус: із зростанням вух місце для проколу може деформуватися, що може виглядати непривабливо.

З фізіологічної точки зору, вуха можна проколювати у віці від 4 років. Мочка буде більше, а це важливо, так як фахівець зможе точніше виявити потрібне місце для майбутньої сережки. Якщо потрапити не в ту точку, яка відповідає за роботу певного органу, можна негативно вплинути на його роботу.

Ніяких серйозних протипоказань немає, якщо батьки хочуть проколювати — будь ласка. Найкращий час року для такої процедури — весна і осінь. Взимку може заважати шапка, а спекотним літом ранки гірше загоюються, є ймовірність попадання інфекції.

Протипоказання

Не можна проколювати вуха тільки в тому випадку, якщо у малюка є проблеми зі здоров’ям. Хвороби крові, запалення вух, цукровий діабет, невралгічні захворювання, алергії і деякі інші.

Не варто проколювати дитині вуха, коли у нього намічається щеплення, він застудився або ріжуться зуби.

Як доглядати за вухами дитини

Кілька разів в день потрібно протирати місце проколу спиртовмісним розчином (саліциловий, настоянка календули). Сережки при цьому потрібно прокручувати. Іноді цього робити не можна, приміром, якщо їх фіксують спеціальним медичним клеєм. Цю інформацію потрібно уточнювати у того, хто буде робити процедуру.

Якщо рана заживає погано, її можна додатково обробити перекисом водню. Робити це потрібно перед нанесенням спиртового розчину.

Бажано не мочити місце проколу тиждень після процедури.

Не можна знімати сережки до повного загоєння.

Треба акуратно знімати одяг, шапки і намагатися не зачіпати вуха.

Якщо у вас є сумніви з приводу проколу вух, попередньо проконсультуйтеся з педіатром.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Не займайтеся самолікуванням і в будь-якому випадку проконсультуйтеся з кваліфікованим медичним фахівцем перед застосуванням на практиці будь-якої інформації, поданої в статті.

Редакція не гарантує які-небудь результати не несе ніякої відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок використання інформації, викладеної у статті.

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *