Ключовuй свідоk у справі 3айцевoї раптово знайшовся, це змінює вce

Свідчень саме цієї людини не вистачало для остаточного вердикту суду

У вівторок, 22 січня, з’явилися обнадійливі новини для родичів загиблих у справі Зайцевої — зниклу нарколога Олену Федірко, яка декілька місяців не виходила на зв’язок та ігнорувала судові засідання, нарешті знайшли правоохоронці.

Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

У повідомленні сказано, що харківська поліція знайшла нарколога Олену Федірко, яка оглядала підозрювану в смертельному ДТП на Сумській вулиці Олену Зайцеву одразу після аварії вночі 18 жовтня.

Жінку планують допитати під час чергового засідання в Київському районному суді, тобто вона з’явиться в суді як свідок уже найближчими днями.

Варто нагадати, що інформація про зникнення Олени Федірко з’явилася після того, як сторона захисту в справі про ДТП на Сумщині в Харкові заявила про очевидні ознаки наркотичного сп’яніння у Зайцевої. Подальші аналізи підтвердили наявність кодеїну і фенобарбетала, однак для остаточних висновків не вистачило біологічного матеріалу, відібраного тоді у підозрюваної.

Нагадаємо,  адвокат Геннадія Дронова подав клопотання про виклик до суду фахівців Дніпровського інституту судових експертиз.

Захист фігуранта резонансної ДТП у Харкові хотів уточнити, як саме вимірювалась швидкість автомобіля Олени Зайцевої. Про це інформує УНН.

Проте суд відмовив у клопотанні Сергію Перепилиці адвокату Геннадія Дронова.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  нещодавно відбулося чергове засідання щодо аварії в Харкові, жертвами якої стало 6 людей. Київський райсуд Харкова задовольнив вимогу потерпілих вислухати експертів, які не змогли відповісти на питання, чи вживала Олена Зайцева в день ДТП алкоголь.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Київський райсуд Харкова у вівторок погодився заслухати їх пояснення, чому вони не змогли визначити, чи була винуватиця трагедії, Зайцева, у стані алкогольного сп’яніння.

Також Знай.ua писав про те, що  експертиза щодо смертельної ДТП у Харкові встановила, що обвинувачена Олена Зайцева навіть на швидкості 106 кілометрів на годину могла загальмувати свій Lexus, щоб уникнути зіткнення з натовпом, однак цього не зробила.

Facebook Комментарии
Загрузка...