Київстар змусить українців попрощатися з улюбленими тарифами

Популярний оператор змусила людей шукати альтернативу

Український мобільний оператор «Київстар» вирішив повністю відмовитися від старих тарифних планів. Українцям доведеться підбирати собі нові тарифної сітки.

Про це повідомляють у прес-службі «Київстару».

Аж 13 тарифних пакетів відключать в період з 15 січня по 15 лютого 2019 року. Кожен з цих пакетів створювався 5 і більше років тому.

Абонентам «Київстар», які користуються цими тарифами, в найближчі два тижні потрібно буде вирішити, на який з актуальних тарифних планів краще всього перейти.

Провідний спеціаліст по зв’язках з громадськістю компанії «Київстар» Ірина Леліченко зазначила, що інформацію про закриття старих тарифних планів клієнти отримають у вигляді смс-повідомлень або від спеціалістів call-центру.

«У зв’язку з припиненням дії деяких старих тарифних планів, групі абонентів було запропоновано вибрати і самостійно перейти на будь-який інший діючий тариф Київстар. Тільки в тому випадку, якщо абонент не зробить свій вибір самостійно, компанія запропонує йому обслуговування в тарифному плані, з урахуванням використання послуг мобільного зв’язку за його номером», — розповіла Леличенко.

Facebook Комментарии
Загрузка...