«Якщо піду в політику»: Зеленський розповів, що зробить з «Кварталом 95»

Давайте пригадаємо що обіцяв Зеленський…

Якщо відомий шоумен Володимир Зеленський все ж вирішить йти у велику політику, то він однозначно продасть студію «Квартал 95».

Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю «КП в Україні».

«Однозначно з бізнесу я б вийшов (мова йде про студію «Квартал 95», – «24») – це важливо. А чи будуть жартувати з мене? Думаю, будуть ще і гірше (жартувати)», – додав шоумен.

За словами Зеленського, він не боїться, що з нього можуть у майбутньому кепкувати колеги у шоу «Кварталу 95», адже гумор – це хороший «підказувач».

«Тільки дурні не вчаться. Гумор – як світлофор або знаки обмеження швидкості. Знак радить вам їхати 60, тому що попереду слизька дорога. Точно так само і гумор – він показує тобі знаки. Це не означає, що ти далі розіб’єшся. Просто попереджає, що краще тобі знизити швидкість, а тут – будь акуратніше, не ганяй. Такими порадами не можна не користуватися, навпаки – це дуже хороші натяки», – зазначив Володимир.

До слова, шоумен Володимир Зеленський розповів, що у грудні 2017 року зареєстрував «Політичну партію «Слуга народу», щоб випередити незнайомих йому людей, які ще влітку 2017 року хотіли скористатися брендом «Кварталу 95» і зареєструвати таку політичну силу.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *