Hacтоятель Kиєво-Печерської лаври поxвалився смертельним проkляттям: четверо людей померлo

Альтернативна духовність або московсько-попівський сюр

Скандальний намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) розповів про смерть чотирьох працівників музею після того, як він їх прокляв. Музейники займалися питанням виселення ремонтних майстерень в храмі, і архієрей сказав, що їх чекає загибель, якщо вони не підуть.

Відповідне відео опубліковано в YouTube на каналі «Лавра. Шлях до небес».

Також він розповів, що після цього музейники написаливідкритий листскаргу на нього Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

«І коли я з ним говорив, я побачив, що у нього з очей йдутьіскри. Це я ніжно так говорю«,  сказав отець Павло.

Пісяля того, як митрополит Володимир запитав його, чому віндозволяє собі проклинати музейників, адже у них померло трилюдини, настоятель Лаври повернувся і промовив: «До вечорапомрете всі. В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа«.

«Правда, ще одна людина померла«, — похизувався намісник Лаври

Раніше Павло заявив, що мощі, які зберігаються в печерах лаври, ніхто не підміняв, а чутки про їхнє зникнення поширюють греко-католики.

Нагадаємо, в особняку настоятеля Києво-Печерської Лаври знайшли золоті пластини, секс-іграшки та колекцію годинників, а мармурова підлога – найскромніше з оздоблення його будинку.

Під час обшуків СБУ виявила, що у стіни деяких кімнат вмонтовані золоті пластини. Крім цього, у Павла є колекція дорогих годин, інкрустованих коштовним камінням.

Проте предмети розкоші – не єдине, що вдалося виявити у владики. Так, в спальні у Павла знайшли жіночий одяг різних розмірів, а також секс-іграшки. Зокрема, два фалоімітатори і чоловічий мастурбатор.

Як повідомляв портал Знай.ua, скандальний настоятель Лаври приголомшив цинічною заявою про калік і хворих.

Facebook Комментарии
Загрузка...