До Межигір’я не дотягує, але теж непогано. У мережі показали маєток дружини Януковича

Побіжний екс-президент України Віктор Янукович після розлучення зі своєю дружиною Людмилою Янукович влаштувався з новою любов’ю в Ростові-на-Дону. А ось його колишня дружина оселилася в Криму.

З колишнім президентом розмовляв журналіст видання Der Spiegel. Він зазначив, що Віктор Янукович зустрів його в будівлі в центрі Москви.

Екс-президент розповів, що розлучився після 45 років спільного життя і тепер проживає з сестрою своєї колишньої кухарки.

Тим часом Людмила Янукович вирішила оселитися в Криму. У Севастополі у неї є шикарний маєток.

В донецькій квартирі на вулиці 60-річчя СРСР, де прописана Людмила Янукович, її не бачили з зими 2014 року.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму відкрився кінотеатр, власником якого називають ТОВ «Меркурій», підконтрольне Людмилі Янукович, колишній дружині президента України.

Стверджується, що до кинотетатра Людмила Янукович відкрила два магазини санкционных товарів.

Про один з них написав український блогер під ніком Vikas Ogi:

«…Він дуже популярний серед місцевого істеблішменту, особливо серед кремлівських виконавців, які поприезжали з весни 2014-го. Люблять його і «донецькі» біло-блакитні управлінці, які втекли, і їх оформлення. Серед шедеврів власної кухні магазину є, наприклад, «нутрія, запечена в яблучному маринаді».

Нагадаємо, Янукович знову стане «легітимним»: журналісти знайшли сенсаційні документи. Відомий утікач зможе претендувати на президентське звання.

Facebook Комментарии
Загрузка...