Чому жінці в жодному випадку не можна стригти свого коханого

Згідно з повір’ям, стрижка волосся є таїнством, адже волосся людей володіє силою, здатною захистити від негараздів і допомогти впоратися з труднощами. Існує безліч прикмет про волосся, і експерти пропонують розібратися з головною: чи можна жінці стригти волосся коханого чоловіка.

Чоловічі стрижки в більшості своїй набагато простіші, ніж жіночі, тому багато дружин самостійно підстригають своїх обранців машинками або ножицями буквально за кілька хвилин.

Незважаючи на згадану простоту, багато жінок відзначають, що після таких маніпуляцій у стосунках настає період скандалів і образ, коли чоловіки перестають приділяти належну увагу обраницям. Про те, що дружині не можна стригти чоловіка, говорять і народні повір’я.

У народі вважалося поганим знаком стригти чоловіка: прикмета свідчить, що він почне забувати потрібну інформацію і втратить заробіток.

За прикметами, дружина, яка підстригає чоловіка, змушує його забути дорогу до будинку і позбавляє себе подружньої вірності.

Ще одне повір’я говорить, що жінка, підстригаючи чоловіка, позбавляє його життєвих сил. Після такої стрижки він стає безпорадним перед навколишнім світом, легко піддається маніпуляціям і більше не здатний захищати свою сім’ю, та й себе самого, від заздрісників і недоброзичливців.

Чоловіча стрижка – не справа рук для дружини, якщо вона не хоче, щоб між подружжям утворилося провалля нерозуміння. Вважається, що стрижка руками жінки може викликати у чоловіка напади ревнощів.

Одна з прикмет говорить, що дружина, постійно підстригаючи свого чоловіка, ризикує через кілька років залишитися вдовою.

За переказами, жінка, підстригаючи свого чоловіка, здатна накликати на нього хвороби і послабити біополе. Тим, хто помічає такі неприємні симптоми, найкраще відмовитися від самостійної стрижки і відправити чоловіка в руки грамотного перукаря.

Є і позитивні прикмети, в які вірять природжені оптимісти. Вважається, що така стрижка принесе дохід і процвітання сім’ї, якщо обоє з подружжя під час процедури знаходяться в піднесеному настрої.

Коли не можна стригти чоловіка за місячним календарем

Стрижка чоловіка — відповідальний процес, який слід проводити в правильний час, день і місячну фазу. Знання несприятливих днів для вчинення стрижки коханому чоловікові може позбавити вас, вашу сім’ю від негативних наслідків, а також принести щастя, здоров’я і достаток. Вважається, що перші десять днів місячного циклу — найнесприятливіші для проведення перукарських процедур. У ці дні не можна стригти свого чоловіка. Стрижка чоловіка в перші місячні дні може викликати хвороби, сварки в родині.

Виняток — п’ятий день місячного циклу, який може принести невеликий достаток у родину. Категорично не можна стригти судженого на дванадцятий місячний день, з-за цього може підвищитися ризик втрати життя, всіляких травм і депресій. Якщо чоловік переживає, що дружина йому може змінити, то не можна стригтися на шістнадцятий місячний день.

 

Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік залишався сильним духом, здоровим і веселим, його не можна стригти на двадцять четвертий місячний день. Він вважається одним з найбільш негативних днів для зміни іміджу, стрижок і фарбувань. Повний місяць обіцяє хороший ріст волосся, тому стрижка в повню — кращий вибір для чоловіків, які хочуть ростити шевелюру. Кажуть, що стригти улюбленого потрібно на зростаючу місяць, а щербатий забирає з волоссям всю любов, сімейне благополуччя, радість і щастя.

Зовсім не обов’язково вірити в прикмети, календарі, вони служать лише додатковим джерелом знань. Цю інформацію слід використовувати, якщо ви хочете гарантовано убезпечити себе, батька сімейства і свою сім’ю. Приймаючи рішення, вірити в старі прикмети чи ні, подумайте, чи хочете ви пересвідчитися у правдивості цієї інформації. Може, простіше обійти всі стороною, не привертати до себе біду і не псувати стосунки в родині.

Facebook Комментарии
Загрузка...