Цей вітамін наближує смерть: вчені зробили приголомшливе відкриття

Дослідники стверджують, що вітаміни корисні лише в продуктах харчування

Дослідники з’ясували, що мультивітамінні комплекси не приносять користі людині. Більше того, вони можуть навіть зашкодити здоров’ю.

Канадські вчені досліджували вплив на організм людини популярних вітамінів та мінералів, пише Politeka.

Учені,що представляють Університет Торонто, зробили неочікувані висновки після дослідження.Вони проаналізували інформацію про вітаміни за останні 5 років, яка є в науковій літературі. Ці відомості стосувалися використання вітамінів A, B1, B2, B3, B6, В9, C, D і Е.

«Мультівітаміни, а також вітаміни C, D і кальцій ніяк не впливають на ризик серцево-судинних захворювань, серцевих нападів, інсультів або ранньої смерті. Прийом цих препаратів не приносить шкоди, але і ніякої користі від них немає», — стверджують автори проекту.

Лише один вітамін з того списку, який досліджували вчені, мав позитивний вплив. За їх словами, тільки фолієва кислота може дійсно знизити ризик серцево-судинних захворювань.

«Якщо говорити про доведеною корисності, то поки цим може відзначитися лише фолієва кислота, також відома як вітамін B9.Регулярний прийом цієї речовини знижує ризик серцево-судинних захворювань або інсульту», — констатували канадці.

Дослідники також підкреслили, що не потрібно призначати собі і приймати вітаміни самостійно, особливо для так званої «профілактики».Якщо хочеться отримувати більше корисних мікроелементів, то набагато ефективніше вживати здорову їжу, переконані вони.

Вчені спостерігали за людьми, які вживали вітамінні комплекси. Вони з’ясували, що позитивних відгуків була дуже незначна кількість.Прийом вітаміну B3 і антиоксидантів і зовсім корелює з невеликим приростом ризику ранньої смерті, констатували фахівці.

Facebook Комментарии
Загрузка...