Бої без правил: на Херсонщині жорстоко побилися дівчата-школярки

У Каховці Херсонської області одна дівчина-підліток жорстоко побила іншу на очах у натовпу школярів, які заохочували дівчат до бійки та знімали її на мобільні телефони.

 

«Насолода від насилля серед підлітків-школярів – це вже схоже на діагноз суспільству і виховній складовій сучасної системи освіти в Україні. Гадаю, що оприлюднення цього відео дозволить батькам впізнати своїх дітей і провести з ними відповідну виховну роботу, а адміністраціям вказаних закладів звернути додаткову увагу на виховний аспект «навчально-виховного процесу», – написав Шакін.

Зазначимо, бійка між дівчатами-підлітками відбувалася на галявині. Школярки билися ногами, тягали одна одну за волосся. Коли визначилася «переможниця» двобою, один із спостерігачів наказав їй зупинитися. За бійкою спостерігали десятки підлітків й ніхто з них не втручався у те, що відбувалося.

За даними Шакіна, подія сталась у місті Каховка Херсонської області. Її дійові особи – учні шкіл №1-3.

Це мерзотне дійство більше схоже на «бої без правил», аніж просто з’ясування стосунків, чи побиття школярки. Зі своїми дикими «правилами», про наявність яких свідчить натовп школярів, що зібрались в заздалегідь зазначеному місці і не спізнились на початок «поєдинку». Усі «глядачі» також є співучасниками злочину – їх «захват» від видовища просто вбиває,
– підсумував активіст.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *