8 грудня з 12-ї до 13-ї – Година ласк

Молитва має тривати 8 грудня з 12-ї до 13-ї години без перерви чи відволікання. Долучайтеся, будь ласка!

У церковці міста Монтіхіарі (Італія) від 24 листопада до 8 грудня 1947 року одинадцять разів появлялася Пречиста Діва Марія сестрі-монахині Пєріні.
Під час цих об’явлень Пресвята Богородиця сказала, що хоче бути знана у світі як «Містична Рожа», а також запевнила, що випросила у Свого Сина Ісуса Христа, щоб кожного року 8 грудня з 12 – 13 години була Година ласк.
Марія пообіцяла, що багато духовних ласк і фізичних благословень та оздоровлень одержать ті, які безперервно будуть молитися цієї години. «Мій Божественний Син покаже стільки Свого безмірного Милосердя, скільки люди будуть молитися і просити. Під час цієї Години ласк найбільш затверділі грішники будуть торкнені ласками від Бога». Мати Божа пообіцяла, що навіть неможливі випадки будуть вислухані, якщо на те буде Воля Отця Небесного.
Молитва має тривати 8 грудня з 12 до 13 години без перерви чи відволікання. В цей час не треба відповідати на телефонні дзвінки і не відчиняти дверей, бо це – перешкода молитві. Ці справи можуть почекати. Віддаймо хоч одну годину Господові, не зважаючи на наші клопоти, а доручімо їх всіх Йому у молитві. У цю годину можна випросити все для себе, для родини, для України і для цілого світу.
На початок треба помолитися 3 рази 50-й псалом «Помилуй мене, Боже» із розпростертими угору руками як покута і винагородження, а решту часу можна молитися Вервицю чи інші молитви. Обов’язково випрошувати ласк для себе, своєї родини, парафії, дердави і для всього людства.
Це – особливий час, коли Господь хоче обдарувати нас, а через нашу молитву і все людство потрібними ласками. Так багато людей чекає на нашу молитву. Скористаймо з цього часу, поможімо через молитву тим бідним душам, які ще не пізнали Божу любов і є далекі від Нього, наблизитись і бути з Ним навіки. У цю годину океан Божого Милосердя і ласк відкритий для кожного, хто буде просити.

 

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *