2 лютого — День ангела в Інни

Сьогодні святкують іменини жінки з іменем Інна. Не забудьте привітати близьких і друзів!

Сьогодні, 2 лютого, іменини святкують жінки з іменем Інна. Саме в цей день їхній ангел-охоронець як ніколи уважний до них.

Характер володарок імені: Найчастіше володарка цього імені є незалежною та вміє пристосовуватися до усіх обставин. Згідно з характеристикою імені, Інна самодостатня та впевнена в собі. При цьому вона не нав’язує свою думку іншим. Інни найчастіше є аналітиками.

Це староруське чоловіче ім’я, уживане в наш час як жіноче. По одній з версій ім’я походить від слова «інна», що означає «бурхливий потік».

Інна з дитинства відрізняється складним характером. Буває впертою. Не прощає навіть маленькі слабкості своїм друзям, а зло, заподіяне їй, не забуває ніколи, хоча сама й не мстива. Має живий розум, здатна здивувати сміливими й оригінальними думками. У вчинках самостійна, не підстроюється під думку навколишніх. Подорослішавши, Інна здатна по необхідності поступитися приємній їй людині, але зробить вона це всупереч своїм принципам. Інна може стати непоганим журналістом, перукарем, інженером, фоторепортером, директором. Відповідально підходять до вибору професії.

Шлюб з Інною для будь-якого чоловіка складеться непросто. Від свого обранця Інна чекає абсолютної чесності й відкритості. Вона ревнива, але в її відданості й вірності сумнівів ніколи виникнути не може. Любить дітей і до їхнього виховання ставиться дуже відповідально.

Намагається влаштувати своїх дітей у спортивну секцію, музичну школу. Інна з дитинства вміє добре готувати, їй подобається експериментувати із усілякими рецептами. Розраховує на увагу чоловіка й постійно чекає від нього похвал.

Facebook Комментарии
Загрузка...