Жириновський «здав» замовників Захарченко… і це не Україна!

Одіозний російський депутат, лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі телеканалу «Росія 24» заявив, що загострення ситуації на Донбасі, яке може статися після загибелі ватажка «ДНР» Олександра Захарченко, вигідно Сполученим Штатам Америки, яким потрібен постійний осередок антиросійської напруженості, про що пише replyua.net.

У свою чергу, агентство РІА «Новости» процитувало російського політика так: «Паралельно запустили український сценарій: затишшя в Сирії – загострюють на Україні, затишшя на Україні – загострюють в Сирії. Два фронту, дві гарячі точки, які потрібні американцям, щоб підтримувати напруженість, показувати, що в обох випадках це пов’язано з Росією, що Росія зацікавлена ​​в проблемах України … У них мета – так чи інакше кидати тінь на Росію … Їм потрібно, щоб був постійний антиросійський вогнище напруженості, лякати ».

Крім іншого, лідер ЛДПР нагадав, що в 2018 році в США пройдуть вибори в конгрес, а навесні наступного року відбудуться президентські вибори на Україні, тому дестабілізація в Українській державі, в якій можна звинуватити Росію, знову буде вигідна саме Штатам. Він додав: «Починається виборча кампанія в Україні, і палата представників конгресу повністю оновитися 6 листопада – це великі загальноамериканські вибори. І тут зацікавлений Трамп, щоб його люди прийшли. Неодноразово американці намагалися через зовнішні дії, через якісь країни, загострення обстановки, вирішувати свої внутрішні справи ».

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...