Жахливі подробиці смерті дитини у кріслі стоматолога

Дворічна дитина померла на прийомі у стоматолога. Про це пише svitiv.com.ua

Припускається, що смерть могла наступити в результаті перекриття дихальних шляхів марлевим тампоном і інтубаційної трубкою. Про це повідомили батьки загиблого хлопчика і показали свідоцтво про його смерть, передає сайт 0629.

В документі причиною смерті вказана механічна асфіксія, яка настала через закриття верхніх дихальних шляхів стороннім тілом (марлевим тампоном і інтубаційною трубкою).

П’ятеро людей не помітили один тампон, п’ятеро люедй стояли і дивилися. Вони просто його удавили!

– обурився батько дитини.

Нам говорили: зробили загальний наркоз, дитинка заснула, тому почали тампонувати (процедура робиться, щоб слина не потрапила в бронхи, і людина не захлинувся. — ред.). Випав один тампон, і вони цією трубкою його просто запхали.

— додав чоловік.

 

20394799_10209348413896052_1583856788_o59760970e150f

За словами батька дворічного хлопчика, дитину виносили з кабінету вже синьою, оскільки настала клінічна смерть. При розтині знайшли тампон, що містить хімію. Батьки дитини кажуть, що він важко переносив походи до стоматолога.

Коли вони дізналися, що лікувати зуби синові можна в медикаментозному сні, вони пройшли всі аналізи і зробили кардіограму. Результати були задовільні.

Повідомляється, що клінічна смерть дворічного Олега настала через 20 хвилин після початку лікувальних дій. Джерела видання з клініки розповіли, що хлопчик був підключений до апарату вентиляції легенів, і трубка стояла в легенях.

Джерело  styler.rbc.

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *