Залякав і відкупився: У Волинській області приховують напад собаки священика МП на 3-річну дитину

Поліція підтвердила інформацію про напад У селищі Голоби Волинської області собака священика Московського патріархату Ніфонта напала на 3-річної дитини, якого з численними укусами доставили в Ковельську районну лікарню. Про це повідомили місцеві жителі, передає svitiv.com.ua.

За словами місцевих, агресивну кавказьку вівчарку тримають прямо на території Георгіївської церкви. В неділю 3-го вересня собака вибралася зі свого вольєра і напала на дітей. Жителі селища стверджують, що пес покусав відразу двох. «Там вольєр з величезною собакою. Пес підкопався, двері прогреб, і двох діток дуже покусав.

Кажуть, що в реанімації лежали в Луцьку, а тепер у Ковелі. Одній чотири роки, інший шість… І тиша, ніхто нічого… Тому що московський піп, якби був український, вже була б розголос», — анонімно розповіла місцева мешканка. За її словами, інцидент з собакою в селищі замовчують, оскільки за священика Ніфонта заступається голова селища Сергій Гарбарук, який також підтримує церкву Московського патріархату. Повідомляється, що священик і його прихильники нібито тримають у страху весь населений пункт. «Карають за те, що на автобусній зупинці сигарету хлопець курив, ймовірно, що цього не повинно бути, карають штрафом. А тут така трагедія, і тиша», — додає вона. Ще одна мешканка селища назвала священика агресивнлю і лукавою людиною. Вона стверджує, що він відкупився в лікарні та дав гроші батькам постраждалої дитини. «Поп відкупився всюди: з батьками, з лікарями. Місцева влада замовчує. Зробили в селищі з нього ідола. Він прийшов сюди на готову церкву…

Таке враження, що російський поп тут «смотрящий». Але обурює те, що все куплено. Кругом всіх підкупив. Його послухати, то він тут святий. Але чому ця собака виявилася на території церкви?» – анонімно зазначила інша жінка. Вона заявила, що тих, хто виступає проти Ніфонта, у селищі переслідують. «У нас сильно пресують тих, хто проти російського попа йде. Він заплатив усім. Всіх купив. Тут йде переслідування тих, хто проти нього. У нас навіть в школі вчителі змушують дітей ходити до нього в недільну школу. Дітей пресують. І ніхто відкрито поганого не скаже. Всі бояться», — сказала місцева мешканка.

За даними, у секторі комунікації поліції Волинської області інцидент з собакою підтвердили, однак, згідно з їх інформацією, все сталося не 3-го, а 2-го вересня, а постраждала лише одна дитина – 2014 року народження. Правоохоронці також підтвердили, що напад собаки дійсно стався на території церкви. Постраждалий потрапив у Ковельську районну лікарню. «Справді, 2-го вересня був такий випадок, але собака покусала одну дитину. 2014-го року. У поліцію надійшло звернення лікаря, куди поступила дитина, але мати ні до кого ніяких претензій не мала», — розповіли в поліції.

джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *