Українська ведуча натякнула на вагітність Джамали

Популярна українська ведуча Ольга Цибульська приписала вагітність Джамалі після її виступу на одному з телевізійних проектів в другому прямому ефірі шоу «Танці з зірками».

Свої відверті припущення вона висловила на сторінці в Instagram.

Ведуча вирішила розповісти враження про всіх учасників танцювального проекту та й залишила свій коментар про Джамалу, яка стала гостею ефіру.

«Тільки мені здається, що нашу розкішну Джа не брали крупним планом, тому що …. здається лелека на даху», – заінтригувала мережі Ольга Цибульська.

Джамала на своїй сторінці в Instagram також залишила фото із виступу, провокативно підписавши фото із цитатою із власної пісні: «I believe in you ( я вірю в тебе, – «24»), якщо ти розумієш про що я». Проте що означають ці слова, Джамала не розповіла. Можливо, так співачка висловила підтримку своїм улюбленцям на проекті «Танці з зірками».

До слова, переможниця Євробачення-2016 виконала у другому випуску танцювального шоу пісню «I believe in you», одягнувши білий костюм з «басками» на рівні живота.

Нагадаємо, що під час виступу Джамали у фіналі Євробачення-2017 користувачі мережі також помітили округлий живіт, від чого почали ширитися чутки про ймовірну вагітність зірки. Однак такі чутки у прес-службі Джамали згодом спростували.

Варто нагадати, що співачка Джамала вийшла заміж за Бекіра Сулейманова 26 квітня

Джерело