Ударом блискавки у Львові вбило чоловіка з дівчинкою інші в лікарні

Під час грози у результаті удару блискавки у Львові 29 червня загинув 30-річний чоловік і 9-річна дівчинка. Ще одного чоловіка приблизно того ж віку і його 11-річного сина госпіталізували. Хлопчик перебуває у важкому стані в реанімації опікового центру 8-ї міської лікарні, його батько госпіталізований з підозрою на інфаркт пише svitiv.

За попередньою інформацією, блискавка вразила чотирьох людей в районі Левандівського озера, які сховалися від дощу під деревами. Удар блискавки був настільки сильним, що розчахнув стовбури двох дерев.

 

30-річний чоловік і 9-річна дівчинка (ймовірно, батько і донька) загинули на місці.

За інформацією Станції швидкої медичної допомоги, внаслідок удару блискавки у дерево біля Левандівського озера постраждало четверо осіб, двоє з яких загинули. Як повідомили на Станції швидкої медичної допомоги, загинув чоловік 30 років і дівчинка 9 років. Ще двоє: чоловік 1981 року народження та його син 10 років, — з важкими опіками госпіталізовані в 8-му міську клінічну лікарню.

«Госпіталізовано двоє: батька і сина. Сина поклали в реанімацію. Батько зі станом середньої важкості госпіталізовиний в інфарктне відділення», — розповів головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець.

За словами лікаря-комбустіолога 8-ї клінічної лікарні Львова Тараса Думанського, у хлопчика лише незначний опік від лінцюжка на шиї. Однак його організм переніс колосальний кардіо-неврологічний стрес, тому він у реанімації.

«У хлопчика була зупинка серця, але на місці події його реанімували медики швидкої допомоги. На цей момент його життю нічого не загрожує, але стан досі важкий, хоча і потроху стабілізується», – сказав Тарас Думанський

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *