Учасниця українського «Голосу» хоче представляти іншу країну на Євробаченні-2018: відео — SVITIV

Учасниця українського «Голосу» хоче представляти іншу країну на Євробаченні-2018: відео

Учасниця 4 сезону українського шоу «Голосу країни» Асмік Шіроян хоче представити Вірменію на пісенному конкурсі Євробачення-2018 у Португалії.

Асмік Шіроян має українське громадянство. Разом з батьками вона переїхала з Вірменії до українського Дніпра, коли співачці було 4 роки.

Співачка брала участь у Нацвідборі на Євробачення-2017 також від Вірменії, але не успішно. У цьому році вона буде боротися за участь у пісенному конкурсі з піснею «You&I». Конкурсну композицію писала ціла команда авторів, відомих співпрацею із зірками світового рівня – Джеймсом Артуром, Келлі Кларксон, Кайлі Міноуг, Демі Ловато і іншими. Про це повідомляє офіційний сайт вірменського Нацвідбору.

Asmik Shiroyan – You & I

Крім того, до створення номера для відбору Євробачення-2018 приєднається компанія HiHat Productions, що створювала шоу і відео для Ріанни, Джастіна Бібера, Шакіри, Джей Зі, Міссі Еліот і багатьох інших відомих виконавців.


Асмік Шіроян

Асмік Шіроян брала участь в українському шоу «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях до Асмік повернулись всі четверо суддів – Святослав Вакарчук, Сергій Лазарєв, Ані Лорак і Тамара Гвердцителі. Однак співачка не пройшла нокаутів. Наразі співачка живе та працює у Києві.

Асмік Широян «Dziwny jest ten swiat» – Голос Країни

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *