У Києві проведуть Інвестиційний форум з метою залучення коштів | SVITIV

У Києві проведуть Інвестиційний форум з метою залучення коштів

Восени у Києві пройде Інвестиційний форум для залучення інвестицій в економіку Києва та налагодження співпраці з зарубіжними країнами. Віталій Кличко вже підписав відповідне розпорядження КМДА, передає прес-служба міської адміністрації.

Форум пройде у вересні-листопаді 2018 року, а його організацію забезпечить Департамент економіки та інвестицій КМДА.

«Проведення Форуму сприятиме міській владі та підприємцям Києва у пошуку та залучені приватних вітчизняних і іноземних інвестицій для створення на території міста нових сучасних виробництв, спорудження об’єктів, які будуть сприяти подальшому соціально- економічному розвитку столиці. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням Форуму будуть профінансовані за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2018 рік», — відзначили в КМДА.

Повідомляється, що в рамках Інвестиційного форуму пройдуть спеціалізовані воркшопи для інвесторів, ярмарки інкубаторів та акселераторів, презентації проектів.

Форум пройде у Києві втретє. У минулому році в ньому взяли участь понад 600 представників 20 країн світу, було представлено понад 40 інвестиційних проектів на загальну суму понад 9 млрд грн.

Джерело