У Черкасах оголошена надзвичайна ситуація: у місті немає світла і води

Майже добу Черкаси залишаються без водопостачання та електроенергії в результаті відключення ліній електропередач через негоду. У місті оголосили надзвичайну ситуацію.

Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

18 січня близько 12:00 в результаті відключення 2 ліній електропередач 110 кВ на електропідстанції «Сокирно» без електропостачання залишилася насосна станція КП «Черкасиводоканал», яка забезпечує місто водою.

Увечері того ж дня електропостачання підстанції було відновлено, і почалася подача води споживачам у Черкасах. Проте 19 січня вранці в результаті повторного відключення 1 лінії електропередач на «Сокирно» насосна станція «Черкасиводоканал» знову залишилася без електрики.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що аварійні бригади обленерго намагаються усунути аварію. Водночас на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було вирішено оголосити в Черкасах надзвичайну ситуацію через відсутність у місті водопостачання. Призупинено навчальний процес у школах. У різні частини міста повинен бути забезпечено підвіз води.

«У Черкаській області оголошено надзвичайну ситуацію у зв’язку з припиненням водопостачання в окремих районах», – підтвердило МВС на сторінці у Facebook.

Відновити водопостачання обіцяють до 18:00 п’ятниці.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *