Таким ви його не бачили! Дитячі фото Вакарчука змусять посміхнутися кожного

Довгі роки рідні берегли цей архів, як зіницю ока

Старенький будиночок у центрі Львова, непоказний зовні двір поблизу ратуші. Тут мешкала бабуся легендарного українського виконавця Святослава Вакарчука.

Ніна Трохимівна всі ці довгі роки із любов’ю та трепетом зберігала цілі сімейні альбоми – на знімках нинішнього рокера, лідера «Океану Ельзи» просто не впізнати. Народний улюбленець то усміхнений, то занадто серйозний, як і всі діти у такому віці.

Львів’янка Марія Рогачова згадує, що дізналася про зіркове сусідство тільки у 1998 році, тоді їй було всього 11.

«Ми з мамою поїхали до Львова навідати нашу бабусю. Під час цієї поїздки мама сказала, що зайдемо в гості до нашої давньої сусідки. Я не знала, куди йдемо, бо коли я народилася, Ніна Трохимівна з сім’єю вже переїхали. Дверей ніхто не відчиняв. Коли вже хотіли йти, прийшла мама Святослава — Світлана. Вона і пояснила гостям, що на старість Ніна Трохимівна стала слаба на слух і, напевно, просто не почула дзвінка».

Яким же було здивування після побаченого: всі стіни були всіяні концертними знімками Вакарчука, зображеннями посиденьок у гаражі із друзями, де вони вивчали нові гітарні партії. Саме так, в андеграунді, як показує досвід, і народжується справжня музика. Не для заробітку, а для душі.

«Бабуся Святослава дуже любила українські народні пісні, часто співала їх, а маленький Славко, навіть сидячи на горщику, завжди намагався їй підспівувати. Ймовірно, саме бабуся ще в ранньому дитинстві привила онуку любов до музики. Хоча, це тільки мої здогади», — додала Марія в коментарі «Голосу Карпат».