Священик виставив школярку з голими грудьми в центрі міста

Пам’ятник голій випускниці викликав бурхливу реакцію в мережі

Днями в Сергієвому Посаді Московської області відкрили пам’ятник випускникам зразка 1941 року.  Він зображає хлопця і дівчину, які танцюють.

На перший погляд у пам’ятнику нема нічого дивного. Але якщо уважніше придивитися, то можна побачити абсолютно голі груди випускниці. Якщо дивитися на дівчину ззаду, видно, що вона в сукні. А якщо спереду, то на фігурі видна лише спідниця і на огляд публіки виставлені  перса випускниці пише svitiv.

«Голі цицьки на скульптурі військових років! Як таке може бути?» — саме таку реакцію викликав пам’ятник у жителів Посада. 

Але найцікавіше, що автор цього пам’ятника – священик московського патріархату,  ієрей церкви  ікони Казанської Божої Матері в селищі Власьево Тверської області Євген Антонов.

І він вважає, що його творіння абсолютно пристойне, адже «це алегорія молодості і свіжості».

«Одяг на фігурах є. Просто через нього проглядаються деталі, які не можна заперечувати. Жіночі форми окреслені мною навмисно, оскільки дівчина символізує життя, мир, щастя «, — цитують слова священика російські ЗМІ.

Ну що ж, непристойність, зрештою, за бажання можна виявити в усьому, навіть у яблуці. Однак, тоді потрібно визнати,  що у більшості жителів Посада — хвора уява.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *