Стрілянина в Києві: поліція розповіла, ким був загиблий

У результаті стрілянини біля станції метро «Берестейська» в Києві 29 січня загинув 35-річний працівник однієї з приватних охоронних фірм. На місці події виник конфлікт навколо права власності на об’єкт.

Про це на місці події сказав начальник головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко, пише «Інтерфакс-Україна». Як відомо, 29 січня на вулиці Лагерна у Києві застрелили чоловіка. На місце приїхала швидка і 5 екіпажів поліції.

«На теперішній момент з’ясували, що стався конфлікт. Одна зі сторін застосувала пристрій для відстрілу гумових куль, і від отриманих поранень на місці загинула одна людина – молода людина 1983 року народження. Інший також отримав поранення, але вони не важкі. Його доставили в лікарню і, думаю, з ним все буде нормально. Але лікарі свої висновки зроблять пізніше», – зазначив Крищенко.

Начальник київської поліції повідомив, що конфлікт стався навколо права власності. Справа в тому, що є два рішення суду, які двом різним власникам дають право власності на об’єкт.

Тут була одна приватна охоронна структура, приїхала інша, стався конфлікт. Поліцію не викликали, поки не сталася стрілянина і не загинув чоловік,
– додав Крищенко.

За попередньою оцінкою, стріляли з пристрою для відстрілу гумових куль, але це ще буде з’ясовувати експертиза. Поки що ніхто не затриманий, проходять розшукові заходи.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *