Страшна пожежа у таборі «Вікторія»: підліток виніс з вогню 15 дітей

З пожежі у таборі «Вікторія» в Одесі завдяки 13-річному хлопцю Максиму Тихончуку було врятовано 15 дітей.

Під час пожежі у дитячому таборі «Вікторія» у Одесі одна з дівчат врятувала вісім дітей від 8 до 10 років. При цьому сама отримала опіки і втратила свідомість.

Згодом стало відомо про ще одного героя, 13-річного Максима Тихончука. Про подвиг хлопця розповів депутат міської ради Олександр Іваницький на своїй сторінці у Facebook.

«Максим Тихончук, 13 років. Хлопець, який виніс дітей з п’яти кімнат у таборі «Вікторія». Це 15 дитячих життів! Дітей, які спали і нічого не підозрювали. В понеділок просто пішов на уроки в школу з обпеченими руками. Скромний, сильний, добрий хлопець, яким можуть пишатися його батьки і вся країна. Максим Тихончук і Катя Ной, ці діти – наш золотий фонд!» – написав він.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня спалахнула пожежа в таборі «Вікторія» в Одесі. У результаті інциденту 3 дитини загинули та ще три перебувають у лікарні.

Найімовірнішою причиною пожежі у дитячому таборі «Вікторія», що в Одесі, рятувальники вважають аварійний режим роботи електроприладів у кімнаті виховательки.

Джерело