Саакашвілі планує стати мером Одеси і розповів, куди поділися півмільйона його прихильників

Екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі поділився своїми планами в разі повернення в Україну.

«У мене великий борг перед одеситами. Після того як я зміню Україну (із контексту, у кращий бік – ред.), я обов’язково хочу переїхати до Одеси і стати її мером. Може бути, це і є наступний етап моєї кар’єри», – заявив колишній чиновник в інтерв’ю виданню «Медуза».

Також екс-президент Грузії, проти якого відкрито кілька кримінальних справ на батьківщині, поділився своєю думкою щодо того, чому його не екстрадували, відповідаючи на питання журналіста «Ви обіцяли, що на вулицю вийде півмільйона. У підсумку вийшло кілька тисяч осіб».

«Це не правда. На марш вийшло мінімум 50 тисяч осіб, по-перше. По-друге, я сказав: (це трапиться – ред.) якщо українська влада мене екстрадує до Грузії і мене в Грузії закриють у в’язницю. Екстрадиція і депортація – це різні речі. Природно, для багатьох українців, які самі мріють переїхати в Європу і отримати свідоцтво про роботу і життя тут, це не так виглядає, як якщо мене посадять до грузинської в’язниці. Якби мене посадили до грузинської в’язниці, в Грузії була б революція, тому грузинська влада просто лягла кістьми і не дозволили Порошенко мене вислати до Грузії», – пояснив Саакашвілі.

Нагадаємо, в Грузії Саакашвілі заочно засудили до трьох років за звинуваченням у перевищенні посадових повноважень. У той час, коли він перебував в Україні, Грузія вимагала його екстрадиції. Звинувачення на адресу Саакашвілі висунули в зв’язку зі справою про вбивство банкіра Сандро Гиргвліані поліцейськими в 2006 році. Четверо співробітників поліції отримали терміни від шести до восьми років за ненавмисне вбивство фінансиста. Через три з половиною роки після вироку їх помилували.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...