Саакашвілі – головний політичний ворог Порошенка, – західні ЗМІ

До появи Міхеїла Саакашвілі на українському кордоні 10 вересня Петро Порошенко готувався, як до нападу ворога.

Так, англомовна версія «Німецької хвилі» у великій редакційній статті називає Саакашвілі «людиною без паспорта» та «політичним ворогом президента Петра Порошенка». Коментуючи момент перетину українського кордону екс-президентом Грузії, видання пише, що це виглядало так, «ніби Україна чекала на вторгнення – цього разу з Заходу, і ніби завдання полягало в тому, щоб відбити напад ворога». Про це йдеться в огляді преси Наталії Лебідь для сайту «24».

«Амбіційний Саакашвілі, котрий, за словами багатьох, відрізняється егоїстичною поведінкою, очевидно, може розраховувати на збільшення кількості прихильників в українській політиці, аніж це очікувалося від початку», – пише видання.

У той же час велику кількість прихильників екс-президента Грузії в Україні оскаржує французьке ЗМІ RFI. Це – «мильна опера», характеризує видання події на польському кордоні. Повернення Саакашвілі «гідне сцени», зазначають французи, але водночас це – те, що може дати йому перевагу над його головним суперником – Петром Порошенком.

Я не розумію чому, але, схоже, що Порошенко боїться мене більше, ніж Путіна,
– цитує грузинського лідера RFI.

«Українська частина прихильників Міхеїла Саакашвілі складає лише 2%. Але влада програла їй, застосовуючи махінації та брехню», – говориться у статті.

Джерело