Російський журналіст назвав страхи кримчан щодо возз’єднання України

Повернення анексованого Росією Криму до України буде дуже складним і болючим. При цьому на півострові далеко не всі будуть раді поверненню в Україну.

Таку думку в інтерв’ю «Цензор.НЕТ» висловив російський журналіст Орхан Джемаль.

«Крим же серед російськомовного населення або на стороні Москви, або зайняв такий нейтралітет «моя хата скраю», – констатував він.

Зрозуміло, що коли в тебе на кожному кроці «ввічливі чоловічки», ти сильно не погуляєш. Але втім, уявіть цих людей. Їм, припустимо, буде запропоновано повернутися в Україну, вони ж абсолютно точно впевнені, що в новій возз’єднаній Україні їх сприйматимуть тільки як зрадників,
– пояснив журналіст.

При цьому Джемаль зазначив, що ейфорія «Крим наш» вже минає.

«До всіх раптом дійшло, що «бабки» Крим цей зжирає, а приїхати туди відпочивати можна було й за українців, і нічого там особливо не змінилося. І це явно не стане другою Хургадою або другою Анталією», – зазначив журналіст.

«Тобто чисто шкурно, що ми отримали? Начебто нічого. Але ж не з однієї шкурності людина складається. У неї є певні штампи – приріст території, возз’єднання народів. Багато можна придумати речей, які не вимірюються шлунком, товщиною гаманця тощо, і вони працюватимуть довго», – наголосив Джемаль.

Джерело

Facebook Комментарии
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *